Що таке CMS? Для чого вона потрібна?

Категорія: Замовникам, клієнтам 28.12.2017 1 223

CMS (Content Management System) - система управління контентом, більш проста назва "двіжок сайту". Головна ціль полягає в зміні вмістимого на сайті в окремому розділі. CMS створює зручність і простоту при наповненні, редагуванні чи видаленні вмістимого на сайті.

Які бувають CMS?

Деякі системи орієнтовані тільки на вирішення конкретних завдань (ведення блогів, інтернет магазини, форуми), інші є універсальними і надають можливість для розробки чого завгодно.

До цих пір немає єдиної прийнятої ринком CMS, однак - це не заважає виділити лідерів в даній області. Варто замітити, що є платні і безкоштовні варіанти CMS.

Наведу лише короткий перелік CMS, без виділення сильних і слабких сторін:

WordPress, Joomla, Drupal, MODx,  DLE, 1C Битрикс , MediaWiki, SiteDNK, TYPO3, CMS Made, Simple, Movable Type, InstantCMS, MaxSite CMS, UMI.CMS, Magento, SimpleLP.

Важливо замітити, що, якщо CMS безкоштовна - це аж ніяк не означає її низьку якість. Навпаки, найчастіше: відкриті і безкоштовні CMS багато в чому виграють. Над цими системами працюють не тільки колективи професійних розробників, але і сотні і навіть тисячі добровольців, які прагнуть зробити улюблену CMS ще краще і безпечніше.

Складно зробити правильний вибір серед такого списку систем, тому необхідно чітко усвідомлювати ціль і функціонал майбутнього сайту. Наприклад, якщо потрібен всього лише невеликий особистий блог, то немає сенсу купувати «1С-Бітрікс» за 50 тисяч гривень. Тому завдання стоїть не тільки в тому, щоб зробити сайт точно в термін, а й вибрати правильну CMS для цих цілей.

Цікаво почути вашу думку: чи достатньо розкрив тему «Що таке CMS» і для чого вона потрібна?

Якщо вам сподобалася стаття, поставте лайк і буду радий прочитати вашу думку в коментарях про цей матеріал.

Поділися з друзями:

Будь частиною проекту

Напиши мені повідомлення

Можливо є якісь питання чи зауваження?
Що подобається, що ще б хотіли бачити на цьому проекті?

Написати свою думку