Проактивність або як стати щасливою людиною

Категорія: Фрілансерам 19.12.2017 2 308

    Ви пам'ятаєте дні коли робите рішення, які міняють ваше життя? В мене сьогодні саме такий день і я хочу поділитися ним з вами.

     Він почався, як і більшість до того. Встав і почав читати 20-хв. В один момент мені захотілось просто кудись вийти й не залежно куди. Як завжди вели прекрасний, відкрити діалог з Ксюшею і вона сказала, що йде на якусь презентацію книжки. На той момент я ніколи не був на подібному заході, але звучало цікаво. Тож я вирішив, от воно! Виявилось це була презентація роману Айн Ренд «Атлант розправив плечі».

     Коли я туди прийшов не був здивований, що там було багато людей і ледве було видно доповідачів. Мене зацікавило, як Айн Ренд описує цю книжку. Хоч я майже нічого з того не зрозумів, але емоції тоді відчував прекрасні. Видно було, що вона горить своєю справою. Трішки там постоявши я вирішив подивитись, які взагалі є книжки в тій книгарні.

     Як завжди хотів знайти книжку з програмування, або ту, яка чогось навчить. Це поки два типи, які мене цікавили.

     От я ходжу по книгарні і перша книжка, яка мене зацікавила... не пам'ятаю її назви, але фігурувало два слова facebook і війна. Трішки почитавши зміст і декілька сторінок, зрозумів, що це більше було подібне на істеричні крики автора, що інтернет це зло. Книжка мені не сподобалась і я її поклав назад. Повернувся, і побачив її! Книгу, яка викликала подумки голосний викрик "Ооо... я про неї багато чув!". Не довго думаючи пішов і купив її. Зараз вона лежить біля мене і її назва "7 звичок надзвичайно ефективних людей".

     За цю книжку я можу сказати багато, але процитую Тома Пітерса (його відгук присутній відразу під заголовком), який сказав саму суть: "Чудова книжка, яка зможе змінити ваше життя". Звучить занадто голосно, але повірте, так воно і є!

     Зараз я прочитав тільки половину, але хочу описати цю думку, яка до мене прийшла.

Читаючи звичку 1 я був надзвичайно захоплений тим наскільки легко влаштоване наше життя. Ця звичка звучить так: "Будь проактивним". Прочитавши цей розділ я зрозумів, що є люди проактивні і активні. Скажу своїми словами, хто такі проактивні і активні люди.

     Проактивні люди - це ті люди, які беруть всю відповідальність на себе за все, що відбувається в їхньому житті і приймають відповідні рішення, усвідомлюють свої цінності і не реагують на емоції та середовище.

     Активні люди - це ті люди, які весь час звинувачують когось в своїх проблемах. Скидають з себе відповідальність.

     Після прочитаного розділу в мене в голові сяйнула думка. Все, що я маю чи не маю зараз, все чого я досягнув чи не досягнув це було і буде виключно моїм рішенням.

     В кожного з нас бувають такі дні коли нас хтось підводить, запізнюється чи ми самі дивимось на своє життя і не дуже задоволені тим, що маємо.

     В загальному я хотів донести до вас те, що мене вразило. Проактивність. Наше життя буде таким, яким ми захочемо.

     До речі, розвиваючи бізнес Amway зрозумів важливість мати мрію. Пам'ятаю той час коли чув від багатьох людей, що я літаю в небі, що краще б пішов на роботу. Ті ж мрії і так не виконаються. Вони занадто великі і далекі. Тоді я мав мислення активної людини із завдатками проактивної. Слухаючи їх я мимоволі приймав рішення, що це реально важко і нічого не отримував. Але я хотів жити краще! Я дуже хотів виконати той чарівний список мрій!

     Добре, що мене завжди все цікавило. З важкістю в серці я все одно йшов до моїх мрій. Перше здійснення мрії, яка для мене, я думав, була майже нереальною, в мої 18-ть, це купити Iphone, але я купив і повністю за свої гроші! В той день стіна "Активного мислення" дуже похитнулась. 

     Якщо подивитись на своє життя проактивним поглядом все стає легше. Треба приймати рішення мислити позитивно і думати про рішення, а не мислити негативно і думати тільки про те, що все погано і не давати місця думкам, які придумають рішення ситуації.

     Тож я особисто прийняв рішення взяти всю відповідальність за все, що відбувається в моєму житті і виконати мою основну, велику мрію! Яку я поки залишу в таємниці.

     Сподіваюся я посіяв у вас подібне бажання.

Якщо вам сподобалася стаття, поставте лайк і буду радий прочитати вашу думку в коментарях про цей матеріал.

Поділися з друзями:

Будь частиною проекту

Напиши мені повідомлення

Можливо є якісь питання чи зауваження?
Що подобається, що ще б хотіли бачити на цьому проекті?

Написати свою думку